ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ код (ДК 021:2015)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Природний газ

код ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: Природний газ.

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-14-009126-a

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із застосування методу порівняння ринкових цін способом проведення моніторингу цін, пошуку, збору та аналізу інформації про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах. Крім цього, очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на жовтень-грудень 2023 року. Таким чином вартість закупівлі визначена в сумі 165538,90 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Фізико-хімічні показники газу повинні відповідати вимогам «Кодексу, газотранспортної системи», затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30.09.2015 № 2493 (розділ ІІІ глава 1). Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі вказані в технічній специфікації (Додатку № 2 до тендерної документації), що містить основні вимоги до товару. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

З огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та із дотриманням законодавства Замовником було визначено потребу у придбанні даного виду товару із строком поставки – до 31 грудня 2023 року, місцем поставки – до межі балансової належності Замовника.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяги закупівлі визначено на жовтень-грудень 2023 року відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання природного газу у попередні періоди та розміру фінансування.

Вам також може сподобатися...