ГУ ДПС України у Тернопільській області інформує!

Підприємці Тернопільщини мають 4,6 тис. ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном

Станом на початок cерпня цього року кількість діючих ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, виданих Головним управлінням ДПС у Тернопільській області, становить 4607 штук. Зокрема, 2513 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2094 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

З початку року анульовано з різних причин 468 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, 255 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 213 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Щодо самостійного виправлення платником податків помилок у податковій звітності, що призвели до заниження податкового зобов’язання

З 1 серпня 2023 року і до припинення або скасування воєнного стану на території України, у разі самостійного виправлення платником податків з дотриманням порядку, вимог та обмежень, визначених статтею 50 Податкового кодексу України, помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання, такий платник звільняється від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених пунктом 50.1 статті 50 Податкового кодексу України, та пені. Відповідно не підлягають заповненню графи 5, 6 та 7 Додатку 8 до Декларації акцизного податку «Розрахунок суми акцизного податку, що збільшує або зменшує податкові зобов’язання внаслідок виправлення самостійно виявленої помилки, допущеної в попередніх звітних періодах» щодо нарахування штрафів 3%, 5% та пені відповідно. Зазначене застосується до податкової звітності, яка подається з 1 серпня 2023 року і до припинення або скасування воєнного стану.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Вам також може сподобатися...