У Лановецькій громаді говорили про відповідальність за застосування касових апаратів

Сьогодні, 14 серпня, відбулась робоча зустріч міського голови Романа Казновецького та начальника Лановецького ДПІ ГУ ДПС у Тернопільської області Володимира Горощука, який повідомив про відновлення відповідальності за порушення вимог застосування касових апаратів.

Відтак ГУ ДПС у Тернопільській області зазначає, що з 01 серпня 2023 року застосування штрафних (фінансових) санкцій відновлено стосовно суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сферах купівлі/продажу іноземної валюти, організації та проведення азартних ігор, за порушення, вчинені до та під час воєнного стану. Окрім цього, застосування штрафних (фінансових) санкцій відновлено стосовно всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, з повним скасуванням відповідальності за порушення, вчинені з 01.01.2022 по 30.09.2023 включно.

Звільнення НЕ поширюється на суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю підакцизними товарами або діяльність у сферах купівлі/продажу іноземної валюти, організації та проведення азартних ігор.

Вам також може сподобатися...