Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського обласного центру зайнятості інформує

На Тернопільщині 129 переселенців шукають роботу, більшість з них – працівники сфери торгівлі та послуг

Через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості цьогоріч шукали роботу 858 внутрішньо переміщених осіб, з них 747 отримали статус безробітного, в т.ч. з початку року.21 безробітна особа з числа переселенців шукала роботу через Лановецький відділ

За сприяння служби зайнятості області 201-го переселенця працевлаштовано, здебільшого у переробній промисловості, торгівлі, сфері охорони здоров’я, наданні соціальної допомоги. За направленнями служби зайнятості 23 ВПО проходили профнавчання; 2 – мали тимчасову роботу, 22 – брали участь у суспільно корисних роботах. Також 11 осіб отримали ваучер на оплату професйного навчання.

За сприяння місцевого підрозділу служби зайнятості 7 безробітних переселенців працевлаштовані, 3 – проходили профнавчання, 4 – працювали на суспільно корисних роботах.

На 01 серпня 2023 року кар’єрні радники обласного центру зайнятості продовжують пошук прийнятних місць праці для 129 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного, з них 90,7% – жінки, 59,7% – з вищою освітою, 37,2% – у віці 35-44 років. 5 безробітних осіб з числа ВПО шукають роботу через Лановецький відділ.

Серед переселенців, які зараз шукають роботу, найбільше працівників сфери торгівлі та послуг, професіоналів і технічних службовців.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості. Можна подати вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Інформацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 чи через Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Служба зайнятості – жителям сільської місцевості Тернопільщини

Служба зайнятості, в межах своїх можливостей і компетенції, активно допомагає незайнятим громадянам, у т.ч. безробітним сільським мешканцям, у пошуку прийнятних місць праці, надає їм комплекс соціальних послуг. Це – їх соціальний захист та матеріальна підтримка на період пошуку роботи, адаптація до ринкових умов, організація профнавчання, зрештою – повернення до продуктивної зайнятості, працевлаштування.

З початку 2023 року послугами місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості скористались 7,4 тис. безробітних, половина з них – жителі сільської місцевості.

За сприяння обласної служби зайнятості:

1, 7 тис. жителів сіл було працевлаштовано;

142 брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;

227 осіб працювали в «Армії відновлення» на суспільно корисних роботах;

216 проходили професійне навчання;

53 переможці грантової програми ЄРобота «Власна справа» (на відкриття чи розвиток власної справи), отримавши мікрогранти реалізують свої проєкти у сільській місцевості, 9 проєктів пов’язані безпосередньо з сільським господарством (фермерство, вирощування зернових, ветеринарія, тваринництво).

Зараз більше 1 тисячі безробітних селян області продовжують пошук роботи. Із них 70% – жінки, кожен п’ятий – молодь віком до 35 років.

Через Лановецький відділ на сьогодні шукають роботу 42 безробітних, в т.ч. 28 сільських жителів, 5 переселенців, 28 жінок, 3 осіб з інвалідністю, 7 – віком до 35 років.

Роботодавцям, які провадять свою діяльність у селах та селищах Тернопільщини вкрай необхідні лікарі різних спеціалізацій, медпрацівники, агрономи, бухгалтери, вихователі, продавці, швачки, кухарі, пекарі, бджолярі, машиністи, слюсарі, водії, трактористи, електромонтери, підсобники.

Жителі сільської місцевості все більше користуються електронними засобами комунікації зі службою зайнятості та в процесі пошуку роботи.

У розділах сайту Державного центру зайнятості:

«Громадянам» – «Електронний кабінет шукача роботи» – можливість створення особистого кабінету, через який можна зареєструватися, записатися на прийом до фахівця центру зайнятості, переглянути всю актуальну інформацію щодо пошуку роботи, здійснення нарахувань та виплат тощо.

«Реєстрація безробітних» – покрокова інструкція про те, як через портал Дія; зареєструватися у центрі зайнятості онлайн;

«Мікрогранти» – все про програму мікрогрантів ЄРобота «Власна справа» розміром до 250 тис. грн на відкриття чи розвиток бізнесу: з чого почати, навчальні курси зі складання бізнес-плану, консультації, як подати заяву, у т.ч. онлайн, порядок оцінювання та ін.

«Навчання» – «Ваучери» – все про безоплатні ваучери на навчання для різних категорій громадян, перелік професій, як подати заяву.

«Отримати ваучер» – спрямовує на платформу «Ваучер на навчання», з якої можна подати заяву, отримати відповіді на поширені запитання та ін.

«Навчання» – «Підтвердження неформального навчання» – про можливість за 2-3 дні підтвердити результати неформального професійного навчання за професією «кухар» з присвоєнням кваліфікаційного розряду.

«Єдиний портал вакансій» – актуальні вакансії по Україні.

Знайти вакансію можна також через:

– сервіси в Телеграм: “Робота зараз. Державна служба зайнятості”, “Робота на Тернопільщині”, «Вакансії! Тернопільська область»

– портал Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs  

На онлайн-порталі державних послуг «Дія» є сервіси:

  • електронна реєстрація у службі зайнятості та оформлення виплат допомоги по безробіттю;

  • «Дія. Цифрова освіта» – освітні відеосеріали, у т.ч. серіал «Сучасне резюме і пошук роботи онлайн», який складається з 11 серій. Це чесна розмова про працевлаштування.

Можна також скористатися безкоштовними освітніми платформами онлайн-курсів: Prometheus, Lingva skills.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

На Тернопільщині є робота для швачок

З початку 2023 року роботодавці подали у службу зайнятості Тернопільської області 124 вакансії для швачок. 50% з них вже укомплектовані.

На 07 серпня 2023 року швейні підприємства і ФОПи Тернополя та області, мають 25 актуальну вакансію швачок із зарплатою до 12 тис. грн.

Якщо Вас цікавить робота швачки, але Ви не маєте потрібного фахового рівня, за спрямуванням служби зайнятості можна здобути бажану професію чи підвищити свою кваліфікацію у Рівненському та Полтавському центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та Кременецькому професійному ліцеї.

Є можливість пройти стажування безпосередньо на робочих місцях.

Також, деякі категорії громадян можуть отримати безоплатний ваучер для перепідготовки за професією «швачка».

За більш детальною інформацією зверніться у Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського ОЦЗ, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

в Телеграм: “Робота на Тернопільщині”, “Робота зараз. Державна служба зайнятості”, «Вакансії! Тернопільська область»

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: ( http://surl.li/byovs )

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

тел.+380673132279

Вам також може сподобатися...