ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

код ДК 021:2015: 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: Обладнання для розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг, а саме: Програмно-апаратний комплекс (принтер для двостороннього ретрансферного друку Swiftpro K60 з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування та робочої станції для знімання даних для впровадження адміністративної послуги з реєстрації автотранспортних засобів та видачі посвідчень водія).

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-02-008191-a

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

При визначенні очікуваної вартості закупівлі було проведено аналіз та вивчення ситуації на ринку, здійснено моніторинг комерційних пропозицій суб’єктів господарювання та аналіз здійснених закупівель замовниками, інформація про проведення яких оприлюднена на веб-порталі Prozorro, щодо предмету закупівлі за «ДК 021:2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання», враховувалась інформація про ціну на даний товар, що міститься на сайтах постачальників відповідного товару. Крім цього, очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на 2023 рік та в межах виділеної суми коштів із місцевого бюджету (бюджет Лановецької міської територіальної громади та обласний бюджет Тернопільської області). Таким чином вартість закупівлі визначена в сумі 540000,00 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, що за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі вказані в технічній специфікації (Додатку № 3 до тендерної документації), що містить основні вимоги до обладнання. Допускається заміна компонентів, комплектуючих обладнання на аналоги без погіршення технічних характеристик. Характеристики повинні відповідати або бути кращими за показники, наведені в технічній специфікації. Усі посилання у технічному завданні на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент». У випадку, якщо Учасником буде запропоновано «еквівалент» та обладнання із іншими характеристиками, аніж ті, які передбачені у даному додатку – учасник подає додатково порівняльну характеристику та обґрунтування того, що запропоноване обладнання є кращим.

З огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та із дотриманням законодавства Замовником було визначено потребу у придбанні даного виду товару із строком поставки – до 30 листопада 2023 року, місцем поставки – Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Лановецької міської ради: 47402, Тернопільська область, Кременецький район, м. Ланівці, вул. Незалежності, 15.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований, як потреба у даному предметі закупівлі на 2023 рік до місця поставки Замовника.

Вам також може сподобатися...