«Воїни Христа, які пройшли пекло на землі» – у Лановецькій громаді освятили стели на Алеї пам’яті

Нові стели на Алеї пам’яті освятили сьогодні, 21 липня. Імена шести Героїв Лановецької громади назавжди закарбувались в новітній історії України.

Артур Романюк, Валерій Казмірчук, Володимир Кантицький, Сергій Дунай, Сергій Мороз, Володимир Батовський – воїни, які не йшли воювати з ненависті до ворогів, а з великою любові до своїх рідних та близьких, до України.

Спільною молитвою, яку очолив благочинний Лановецького благочиння о. Ігор Шаринський, усі присутні згадали загиблих військовослужбовців, в скорботі схиливши голови.

«Відважні хлопці та дівчата боряться за нашу свободу, волонтери допомагають, світ підтримує – усі об’єднуються задля Перемоги. Наші загиблі Герої до останнього подиху вірили, що зможуть повернутись до своїх рідних», – зазначив міський голова Роман Казновецький. Очільник громади вручив пам’ятні листи рідним загиблих воїнів.

Алея пам’яті – це щоденний спомин для кожного з нас про велику ціну мирних буднів. Проходячи поруч – схиліть голови в знак пам’яті та скорботи за загиблими Героями.

Вам також може сподобатися...