Конкурс на заміщення вакантної посади

Лановецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу організації надання адміністративних послуг Лановецької міської ради – 1 штатна одиниця (повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 2-11-18.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:
– заяву про участь у конкурсі;
– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови) відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
– копію сторінок паспорта громадянина України;
– декларацію суб’єкта декларування, який є особою, що претендує на зайняття посад (подану в Єдиному Державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);
– сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації, отриманий в установленому законодавством порядку (за наявності)*.
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою.
Стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора, не менше одного року.
Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.
*В разі відсутності у кандидата на посаду сертифіката про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації – обовʼязкове проходження тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора та претендують на посаду державного реєстратора та отримання сертифіката переможцем конкурсу до призначення на посаду державного реєстратора відділу організації надання адміністративних послуг Лановецької міської ради.

Вам також може сподобатися...