У Лановецькій громаді вітали працівників поліції

Лановецький міський голова Роман Казновецький привітав правоохоронців з нагоди їх професійного свята. «За останній рік ми всі пересвідчились, що безпека та правопорядок дуже важливі. Дякую за вірність службі», – зазначив очільник громади.

Грамотами Лановецької міської ради за добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та наполегливість у роботі, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю відзначено працівників відділення поліції №2 (м. Ланівці) Кременецького РВП ГУНП в Тернопільській області, а саме:

– заступника начальника, майора поліції Ігоря Гуральського;
– начальника чергової частини, майора поліції Дениса Альохіна;
– старшого інспектора – чергового, капітана поліції Володимира Навроцького;
– дізнавача сектору дізнання, капітана поліції Віталія Гераса;
– помічника чергового чергової частини, старшого сержанта Сергія Ковальчука.

Такими ж грамотами нагороджено працівників поліції Кременецького РВП ГУНП в Тернопільській області:

старшого інспектора кадрового забезпечення, майора поліції Олександра Бойка та старшого інспектора сектору адміністративної практики, капітана поліції Марію Федорук.

Шановні правоохоронці! У день вашого професійного свята бажаємо, щоб ви гідно виконували свою відповідальну та нелегку щоденну місію – захищати права, свободу та життя громадян; стояти на варті Закону; підтримувати громадський порядок та безпеку у нашій громаді; протидіяти злочинності. Миру, добра, злагоди та Перемоги!

Вам також може сподобатися...