Пресреліз

На Тернопільщині є робота для лікарів

Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках та медцентрах, особливо у теперішній час.

Найвища зарплата – 20 тис. грн – у невролога дитячого, нейрохірурга, отоларинголога, ортопеда-травматолога, лікаря фізичної та реабілітаційної медицини, лікаря-лаборанта. Від 18 до 20 тис. грн пропонують анестезіологам, невропатологам, онкологам, хірургам, кардіологам, ендоскопістам, кардіологам інтервенційним. 16-18 тис. грн на місяць роботодавці готові платити дерматовенерологу, інфекціоністу, терапевту, серцево-судинним хірургам.

У сфері медицини Тернопільської області також потрібні педіатри, стоматологи, терапевти, акушери-гінекологи, інфекціоністи, офтальмологи, рентгенологи, загальної практики – сімейні лікарі. Є робота для медсестер (медбратів), фельдшерів, ерготерапевтів, масажиста.

До слова, за спрямуванням служби зайнятості професію молодшої медсестри з догляду за хворими безоплатно можна здобути в Заліщицькому ВПУ; в Івано-Франківському і Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 3 місяці.

Також, деякі категорії громадян можуть отримати безоплатний ваучер для підготовки чи підвищення кваліфікації за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Медсестринство», «Фізична терапія, ерготерапія».

Якщо Вас зацікавили вакансії та можливість професійної підготовки за більш детальною інформацією зверніться у Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського ОЦЗ, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs  

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

На Тернопільщині більшість переселенців працюють

в переробній промисловості, торгівлі, в охороні здоров’я.

126 – шукають роботу

Через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості цьогоріч шукала роботу 771 внутрішньо переміщена особа, з них 692 отримали статус безробітного. 19 безробітних внутрішньо переміщених осіб шукали роботу через Лановецький відділ у 2023 році.

За сприяння служби зайнятості області 169 переселенців працевлаштовані, здебільшого у переробній промисловості, торгівлі та сфері охорони здоров’я та наданні соціальної допомоги. За направленнями служби зайнятості 18 ВПО проходили профнавчання; 2 – мали тимчасову роботу, 18 – брали участь у суспільно корисних роботах. Також 2 особи отримали ваучер на оплату навчання. За сприяння місцевого підрозділу служби зайнятості 6 безробітних переселенців працевлаштовані, 3 – проходили профнавчання, 4 – працювали на суспільно корисних роботах.

На 26 червня 2023 року кар’єрні радники Тернопільського обласного центру зайнятості продовжують пошук прийнятних місць праці для 126 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного, з них 86,5% – жінки, 65,1% – з вищою освітою, 54,8% – у віці 30-44 років. 5 безробітних осіб з числа ВПО шукають роботу через Лановецький відділ.

Серед переселенців, які зараз шукають роботу, найбільше професіоналів та працівників сфери торгівлі і послуг.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості. Можна подати вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Інформацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 чи через Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

За працевлаштування переселенців роботодавцям Тернопільщини дають компенсації

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) роботодавці можуть отримати компенсації від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 20 березня 2022 р. № 331). 

Тривалість виплати: до 2-х місяців з дня працевлаштування особи.

Розмір: 6700 грн щомісяця за кожну працевлаштовану ВПО.

Право на таку компенсацію надається роботодавцю за кожного переселенця, який працює на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту). Подати заяву можна не раніше 5-ти календарних днів після працевлаштування ВПО.

Ця компенсація призначається на період дії воєнного стану та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Увага! Не має право на компенсацію роботодавець, який;

  • є бюджетною установою;

  • не подав у податкову квартальну або річну звітність, за останній звітний період на дату подання заяви на компенсацію;

  • якщо працевлаштував ВПО, яка вже була працевлаштована за цією ж програмою;

Документи на цю компенсацію можна подати через портал ДІЯ або особисто підійти до фахівця місцевого підрозділу Тернопільського обласного центру зайнятості.

Детальніше тут – http://surl.li/bthud

Роботодавці Тернопільщини вже активно користуються цим видом компенсацій. Так, цьогоріч (на 28.06.2023) 65 роботодавців отримали/отримують компенсації за працевлаштування 97 переселенців. Профінансовано 1 млн 51 тис. грн компенсаційних коштів.

Компенсація на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб (постанова КМУ від 08 вересня 2015 року № 696).

Тривалість виплати: не більше 6-ти місяців з дня працевлаштування ВПО.

Розмір: фактичні витрати на оплату праці, але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати (13400 грн), щомісяця.

Роботодавець, який працевлаштував зареєстрованого безробітного з числа ВПО за направленням центру зайнятості на умовах строкового трудового договору, для отримання компенсації повинен упродовж 2-х місяців з дня працевлаштування ВПО звернутися до центру зайнятості.

Увага! Не має право на компенсацію роботодавець, який;

  • є бюджетною установою;

  • має заборгованість зі сплати ЄСВ;

  • якщо працевлаштував ВПО, яка вже була працевлаштована за цією програмою за останні 5 років;

  • визнаний банкрутом або стосовно нього порушили справу про банкрутство.

Детальніше тут – http://surl.li/bthud

Корисні посилання:

– сайт Державного центру зайнятості, розділ «Роботодавцям» – «Компенсації за ВПО»;

– публікація – http://surl.li/gulbp .

В області таку компенсацію вже отримали 2-є роботодавців.

За більш детальною інформацією зверніться у Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського ОЦЗ, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи на «гарячу» лінію у Тернопільському ОЦЗ за тел. 0635765756.

Кому роботодавці Тернопільщини готові платити найбільше

На даний час місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1348 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 13% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найвищу зарплату – у 30 тис. грн пропонують представнику торговельному, по 27 тис. грн фельдшерам (у т.ч. рятувального підрозділу). По 25 тис. грн роботодавці платитимуть лицювальнику-полірувальнику, монтувальнику виробів з каменю; 23,9 тис. грн – заступнику директора, 20-20,6 тис. грн – головному агроному, начальникам цеху та лабораторії з контролю, маркшейдеру, інженеру з гірничих робіт, лікарям, оператору наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом, бетоняру, водіям тролейбуса.

Найбільша потреба у працівниках була на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я, надання соціальної допомоги, транспорту, сільського (лісового, рибного) господарства.

У топ 10 червневих вакансій області увійшли: водій, продавець, кухар, швачка, медсестра, лікар, слюсар, пекар, підсобник, вантажник.

За більш детальною інформацією зверніться у Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського ОЦЗ, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs     

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...