У Лановецькій громаді говорили про захист та фінансову допомогу особам, які постраждали від насильства

У Лановецькій міській раді відбулася робоча зустріч з представницями громадської правозахисної організації «ТМЖК «Відродження нації».

Захід відбувся завдяки активній реалізації проєкту «Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи ґендерно-зумовленого насильства у воєнний час у Тернопільській області».

Координаторка проєкту, представниця Міжнародної організації з міграції Агентства ООН з питань міграції Ольга Артюхова інформувала про механізми отримання професійної спеціалізованої допомоги, яка передбачена особам, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації, ґендерно-зумовленого насильства; особам, чиї права було порушено внаслідок війни; дітям, переміщеним без супроводу дорослих чи переміщеним без батьків, але з кимось із дорослих.

Постраждалі із зазначених категорій можуть звертатися за номером +38 050 840 84 47, або на номер 527 – національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Проєкт втілюється завдяки Представництву Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine, Агентству США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна, Міністерству закордонних справ Норвегії.

Вам також може сподобатися...