На Лановеччині шукають роботу 45 безробітних

За 5 місяців 2023 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільської області соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися більше 7,7 тис. осіб, з них 6,3 тис. були визнані безробітними, з їх числа майже 700 – переселенці.

Через Лановецький відділ Кременецької філії з початку року шукали роботу 182 безробітних, з них 21 – внутрішньо переміщена особа. Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленням місцевого підрозділу служби зайнятості проходили 22 осіб, 6 – отримали ваучер на навчання.

Загалом з початку ц.р. служба зайнятості області пропонувала шукачам роботи 3,8 тис вакансій, в т.ч. 155 вакансій подали роботодавці Лановеччини. Це дало можливість знайти постійні місця праці для 2,1 тис осіб, з них 137 внутрішньо переміщеним особам. З початку року за сприяння місцевого підрозділу 117 мешканців Лановеччини знайшли місця праці, в т.ч – 55 зі статусом безробітного, 7 – з числа внутрішньо переміщених осіб.

На сьогодні через Лановецький відділ Кременецької філії продовжують пошук місць праці 45 безробітних. Із них 60% – жінки, 14% – молодь до 35 років, третина – особи, які належать до соціально вразливих категорій населення, більше половини – жителі сільської місцевості, 11% – переселенці.

Роботодавці Тернопільщини зараз мають найбільшу потребу у водіях, продавцях, слюсарях, швачках, електромонтерах. Постійно є робота для лікарів та медичних працівників.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd

Якщо Ви шукаєте роботу – заповніть анкету-резюме: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit   

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

(телефон 2-10-98-для населення, 2-14-84-для роботодавців).

Вам також може сподобатися...