Лановецька громада підписала меморандум про співпрацю з благодійним фондом

Лановецька міська рада підписала меморандум про співпрацю із благодійною організацією «Благодійний фонд «Рокада». «Сьогодні дуже важливо мати надійних партнерів. Дякую за дієвість, підтримку та допомогу», – зазначив міський голова Роман Казновецький.

Зокрема угодою передбачена співпраця щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території громади.

Сторони домовилися про співпрацю у напрямах:

✔️ здійснення заходів із інтеграції ВПО до життя в територіальній громаді, в т.ч. шляхом використання інструментів місцевої демократії;
✔️ створення умов для розвитку та спрямування потенціалу ВПО (їх знань, вмінь, навичок тощо) для розвитку територіальної громади;
✔️ надання ВПО правової, психологічної, соціальної допомоги, консультативних, інформаційних послуг, тощо;
✔️ організація спільних просвітницьких заходів, спрямованих на визначення та максимальне задоволення потреб ВПО, підвищення рівня обізнаності громадян в т.ч. з питань соціального захисту, шляхом проведення конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, зустрічей, прес-конференцій, форумів, зборів тощо.

Меморандум було підписано Лановецьким міським головою Романом Казновецьким з регіональним менеджером благодійного фонду ”Рокада” Нестором Тернопільським.

Вам також може сподобатися...