У Лановецькій громаді ВПЕРШЕ відбулись Всеукраїнські змагання

Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юнаки до 14 років) та другий етап Чемпіонату України з автомодельного спорту проходили на базі Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості.

Участь у змаганнях взяли 16 команд з 7 областей та м. Києва, а це понад 60 учасників. На Лановецькому треку з автомодельного спорту (трасові моделі) під час змагань було виконано кваліфікацію майстра спорту України представником команди із Чернігівської області Глібом Одненком. Його результат кола – 3.716 секунди.

Протягом трьох днів учасники демонстрували свої вміння. Переможцями Всеукраїнських відкритих змагань з трасових автомоделей серед учнівської молоді (юнаки до 14 років) стали:
І місце – Чернігівський обласний центр науково-технічної учнівської молоді;
ІІ місце – Київський Палац дітей та юнацтва;
ІІІ місце – Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради.

Призерами другого етапу Чемпіонату України з автомодельного спорту стали:
І місце – Чернігівська область;
ІІ місце – м. Київ;
ІІІ місце – Кіровоградська область.

Гідно представили Лановецьку громаду і вихованці гуртка «Автотрасового моделювання», які вправно справлялись на треку.

Впевнені, що ще не раз прийматимемо учасників такого рівня. Дякуємо учасникам за участь, а організаторам – Українському державному центру позашкільної освіти та ВГО «Українська федерація автомодельного спорту» – за те, що обрали саме нашу громаду для проведення змагань.

Вам також може сподобатися...