Крок за кроком працюємо над розробкою молодіжного проєкту у Лановецькій громаді, який отримає фінансування від Програми USAID DOBRE

За результатами Молодіжних діалогів, які проходили у Лановецькій громаді протягом двох останніх місяців, були розроблені 3 пропозиції молодіжних проєктів:
1. «Облаштування скейт-парку на міському стадіоні»;
2. «Співоче поле для проведення культурно-масових заходів»;
3. «Облаштування спортивної зали з тренажерами».

Вчора, 31 травня, відбулось онлайн-обговорення ідей за участю молодіжного активу, органів місцевого самоврядування, партнерів з консультантами з «Український народний дім у Чернівцях» та Програми USAID/DOBRE. В ході зустрічі проаналізовано ідеї на предмет реалістичності втілення, доопрацьовано програмне наповнення ідей.

Програма DOBRE лишає за собою фінальне погодження проєктної ідеї для подальшої підготовки проєктної заявки, яка відповідатиме умовам та пріоритетам грантової програми.

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Супровід в розробці ідей молодіжного проєкту надає «Український Народний Дім у Чернівцях» в рамках проєкту «DOBRE. Голос громад – Західна Україна) Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Вам також може сподобатися...