До уваги представників малого та середнього бізнесу Лановецької громади !!!

Mercy Corps оголошує прийом заявок для підтримки українського бізнесу в розмірі 20 000 доларів США.

Представники малого та середнього бізнесу Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги, яку надає міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках нещодавно відкритої Програми підтримки економічної стійкості України.

Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від конфлікту населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які знаходяться в процесі релокації або вже релокувалися до зазначених областей, та потребують коштів для відновлення або розширення своєї діяльності на новому місці.

“Напевно, кожен український підприємець вже відчув на собі наслідки війни, які негативно позначилися на його власному бізнесі. Програма Mercy Corps допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити або зберегти робочі місця для ВПО та постраждалого населення”, – зазначила директорка Програми гуманітарного реагування для України Mercy Corps Кара Бак.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 20 000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України, яка надається на придбання основних засобів.

Ознайомитись з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті uerp.mercycorps.org.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся до фахівців Програми підтримки економічної стійкості України за телефонами: +380 (63) 619 72 55 – Тарас, +380 (73) 432 84 40 – Денис, +380 (93) 756 10 85 – Ольга.

Для отримання запитів від ЗМІ або для організації інтерв’ю з одним із представників Mercy Corps, зокрема й англійською мовою, будь ласка, звертайтеся:

Олександр Власенко – ovlasenko@mercycorps.org / +380 (50) 236 10 66 (WhatsApp, Viber).

Келсі-Рей Тейлор – ktaylor@mercycorps.org / +64212985894 (WhatsApp).

—————————-
За інформацією порталу ГУРТ.

Вам також може сподобатися...