Півтори сотні переселенців, більшість з яких професіонали, шукають роботу

Шановні роботодавці Тернопільщини! Півтори сотні переселенців, більшість з яких професіонали, шукають роботу

Через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості цьогоріч шукали роботу 682 внутрішньо переміщені особи, з них 631 отримали статус безробітного.

У Лановецькому відділі Кременецької філії за цей період отримували послуги 19 внутрішньо переміщених осіб, які мали статус безробітного.

За скеруванням служби зайнятості області 125 переселенців працевлаштовано, здебільшого, у переробній промисловості, у сфері охорони здоров’я та державному управлінні й обороні 9 – проходили профнавчання за направленнями служби зайнятості. З початку року за сприяння місцевого підрозділу служби зайнятості 3 безробітним з числа ВПО вдалось знайти роботу, 4 працювали на суспільно корисних роботах.

На 19 травня 2023 року кар’єрні радники Тернопільського обласного центру зайнятості продовжують пошук прийнятних місць праці для 159 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного, з них 59% – з вищою освітою, 89% – жінки.

На сьогодні перебувають на обліку в Лановецькому відділі Кременецької філії 5 зареєстрованих безробітних осіб з числа ВПО, яким здійснюється пошук прийнятних місць праці, 1 безробітний з числа ВПО проходить професійне навчання, 1 зайнятий на суспільно корисних роботах..

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Довідки можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 або у місцевому центрі зайнятості.

Роботодавцям та шукачам роботи – чат-боти від служби зайнятості тут: https://ter.dcz.gov.ua/novyna/robotodavcyam-ta-shukacham-roboty-chat-boty-vid-sluzhby-zaynyatosti-0

Працюємо на благо України та українців!

Продавці, водії, лікарі – у топі травневих вакансій на Тернопільщині

На 17 травня 2023 року актуальними є 1135 вакансій. Найбільшою є потреба у кваліфікованих робітниках з інструментом, професіоналах, робітниках з обслуговування устаткування та машин, працівниках сфери торгівлі та послуг.

У десятку найбільше потрібних роботодавцям Тернопільщини працівників входять: продавець, водій, лікар, слюсар, підсобник, швачка, кухар, бухгалтер, медсестра, касир торговельного залу.

Більшість вакансій, якими оперує Тернопільський обласний центр зайнятості, – у переробній промисловості, торгівлі, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги і транспорті. З них – 14% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найвищу зарплату – у 50 тис. грн пропонують слюсарям-електрикам з ремонту та обслуговування вантажопідіймальних кранів і машин; 27 тис. грн – фельдшерам пожежно-рятувального (аварійно-рятувального) підрозділу. По 20 тис. грн роботодавці платитимуть головному агроному, начальнику лабораторії з контролю виробництва, лікарям, енергетику, механіку з ремонту транспорту, оператору наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом, водіям тролейбуса, дробильнику, бетоняру.

До найбільше затребуваних роботодавцями Лановеччини працівників входять: вчитель, бухгалтер, фахівець з соціальної роботи, психолог, лаборант, водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих товарів.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit   

   За більш детальною інформацією зверніться у Лановецький відділ Кременецької філії Тернопільського ОЦЗ або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...