Воїн світла та добра: Лановецька громада зустріла загиблого Володимира Кантицького

Солдат Володимир Кантицький став на захист нашої країни у серпні минулого року. Виконуючи бойове завдання отримав важкі поранення, через які помер в лікарні м. Дніпро 13 травня. Сьогодні ж Лановецька громада зустріла воїна та провела до його рідної домівки на Збаражчині.

Кортеж із тілом загиблого навколішки зустріли мешканці сіл Верещаки, Лопушне та Вишгородок. На центральній площі м. Ланівці сотні жителів прийшли віддати останню шану військовослужбовцю.

“Воїн світла та добра. Святе письмо вчить нас, що світло переможе тьму, а добро зло. І наші воїни виконують великий подвиг, захищаючи кожного з нас”, – зазначив настоятель церкви св. Михаїла (с. Волиця) о. Василь Петрович.

Прощались із загиблим воїном і у с. Волиця, яке стало для Володимира рідним. На подвір’ї будинку, в якому так і не судилось пожити з дружиною та маленьким синочком, віддали останню шану односельчани.

Володимира Кантицького буде поховано завтра, 18 травня, у його рідному селі на Збаражчині. Для усіх бажаючих буде організовано довіз жителів громади з центральної площі міста о 09:00 год.

Вічна пам’ять Герою!

Вам також може сподобатися...