Проєкт «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини» презентовано у Лановецькій громаді

В рамках відкриття коворкнінг простору для підприємців Лановецької громади відбулась панельна дискусія «Розвиток бізнесу Північної Тернопільщини», в рамках якої презентовано бізнес-школу «B2B School» для потенційних та діючих підприємців Лановецької, Збаразької та Кременецької міських територіальних громад.

Бізнес-школа – це унікальна можливість отримати бізнес-освіту у рідній громаді, отримати менторський супровід експертів для написання бізнес-плану та отримання грантової підтримки.

Захід організовано Центром розвитку ініціатив “ІнСорс” в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (GIZ Ukraine). Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Вам також може сподобатися...