У Лановецькій громаді провели громадські обговорення в форматі «Світове кафе»

В рамках програми DOBRE-2, учасником якої є Лановецька громада, 26 квітня відбулася зустріч у форматі «Світове кафе». Майже три десятка учасників різних за віковими категоріями, місцем проживання, сферами діяльності зібрались для обговорення та визначення напрямів розвитку громади у співпраці з DOBRE. Модератором зустрічі виступив Ігор Добко – консультант із залучення громадян.

Комунальні послуги, культура та дозвілля, соціальні послуги, якість середовища – саме такі ключові питання обговорювались учасниками. Зокрема, визначалась пріоритизація для Лановецької громади.

Презентуючи своє бачення, учасники звертали увагу на ті послуги, які поширюватимуться на максимально велику кількість людей та населені пункти. Тож, серед пріоритетних було визначено: покращення послуги поводження з твердими побутовими відходами, медицину та будівництво і ремонт тротуарів та доріг.

Кінцеве рішення за фахівцями Програми DOBRE-2, які попередньо провели анкетування, опитування та інтерв’ю з різними групами людей Лановецькї громади.

Вам також може сподобатися...