На Лановеччині шукають роботу 60 безробітних

За 3 місяці 2023 року в місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися майже 6 тис. осіб, з них 5,3 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій праці. На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 2 безробітних.

Через Лановецький відділ Кременецької філії протягом січня- березня 2023 року шукали роботу 155 безробітних, з них 15 – внутрішньо переміщених осіб. Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленнями служби зайнятості проходили 19 осіб, до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 4 осіб.

Загалом упродовж січня- березня ц.р. служба зайнятості області пропонувала шукачам роботи 2224 вакансію, в т.ч. 87 вакансій подали роботодавці Лановеччини. Це дало можливість знайти постійні місця праці для 738 безробітних осіб. За І квартал цього року за сприяння місцевого підрозділу 41 мешканець Лановеччини знайшов роботу, з них 1- з числа внутрішньо переміщених.

На сьогодні через Лановецький відділ Кременецької філії продовжується пошук місць праці для 60 безробітних. Із них 57% – жінки, 23% – молодь до 35 років, 41%– особи, які належать до соціально вразливих категорій населення, більше половини – жителі сільської місцевості, 13% – переселенці.

Роботодавці Тернопільщини зараз мають найбільшу потребу у водіях, продавцях, слюсарях, швачках, електромонтерах. Постійно є робота для лікарів та медичних працівників.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd

Якщо Ви шукаєте роботу – заповніть анкету-резюме: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit   

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Лановецький відділ Кременецької філії

Тернопільського обласного центру зайнятості

(телефон 2-10-98-для населення, 2-14-84-для роботодавців).

Вам також може сподобатися...