Медична галузь Лановецької громади у 2022 році: працювали та розвивались задля пацієнтів

Про структуру медичних закладів Лановецької громади, їх здобутки та втрати у 2022 році, сподівання на поточний рік говорили під час медичної ради 08 лютого.

Головні лікарі первинної та вторинної ланок медицини звітували про роботу. Зокрема про здійсненні заходи для покращення надання послуг, а це і ремонтні роботи, закупівля сучасного обладнання, професійний розвиток персоналу. Окрема увага приділялась і благодійній допомозі. Відтак у 2022 році міська лікарня отримала два автомобілі швидкої допомоги, апарати УЗД, дефібрилятор, крісло донорське, монітори пацієнта, ліжка медичні, операційні столи, вироби медичного призначення та інше. Суттєву підтримку у минулому році відчула і первинна ланка медицини – меблі, медикаменти, перев’язочні матеріали та інше. З 01 січня свою роботу розпочала амбулаторія у с. Вишгородок.

На медичній раді присутніми були керівники міської ради. Зокрема очільник громади Роман Казновецький зазначив: «Ми повинні завойовувати ринок медичних послуг, маємо комунікувати з пацієнтами, вдосконалюватись, щоб наша медична галузь була конкурентоспроможна».

Вам також може сподобатися...