ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ код (ДК 021:2015)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ код (ДК 021:2015)

72410000-7 Послуги провайдерів

(Послуги з надання доступу до мережі Інтернет)

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: (Послуги з надання доступу до мережі Інтернет).

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-01-017596-a

  • Обґрунтування очікуваної вартості:

    При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на дану послугу наявних провайдерів Інтернету у Тернопільській області, бралася до уваги інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідних послуг. Крім цього, очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на 2023 рік. Таким чином вартість закупівлі обрахована в сумі 42 000,00 грн.

  • Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

З метою забезпечення своєчасного та безлімітного доступу до мережі Інтернет у 2023 році установ, що знаходяться в підпорядкуванні Замовника було визначено потребу у придбанні послуг з доступу до мережі Інтернет, з визначеною швидкістю доступу (на прийом та передачу), періодом надання послуг протягом року.

  • Обґрунтування обсягів закупівлі:

    Обсяг закупівлі був обрахований, як потреба у послугах по доступу до мережі Інтернет на 2023 рік по об’єктах Замовника.

Вам також може сподобатися...