ТМЖК “Відродження нації” повторно запускає безкоштовне навчання та конкурс на 1500$

Запрошуємо внутрішньо переміщених жінок, які проживають на території Тернопільської області та прагнуть започаткувати або розвинути власну справу, до участі в бізнес-навчанні та конкурсі грантів для отримання фінансування!

Це набір на четвертий цикл бізнес-навчання, який розпочнеться 23 січня 2023 року, та триватиме до 26.01.2023. На учасниць проєкту чекає серія навчань, що складається з 4 тематичних бізнес-тренінгів ( тривалістю 4 дні кожен).

Буде надано декілька безповоротних грантів. Розмір одного, який не передбачає додаткових умов, складає 1500 доларів США. Розмір гранту, який передбачає створення робочих місць, складає 3000 доларів США!

Проєкт розрахований на самозайнятих жінок та жінок-підприємиць, які внаслідок війни змушені були переїхати в більш безпечні регіони, і шукають можливості для відновлення свого бізнесу або започаткування нового. Проєкт в першу чергу прагне допомогти забезпечити цих жінок та їхні сім’ї стабільним доходом на новому місці.

Тому до участі в проєкті запрошуються:
внутрішньо переміщені жінки віком від 18 років,
які внаслідок війни змушені були переїхати до Тернопільської, Вінницької, Волинської області
мають/ли власний бізнес або хочуть його створити/відновити на новому місці,
хочуть стати успішними підприємицями, отримати доступ до фінансування власного мікробізнесу, а також потребують сучасних знань та практичних навичок.

Участь в навчанні та інших заходах проєкту безкоштовна. Організатори навчання забезпечують учасниць навчальними матеріалами, харчуванням, відшкодуванням витрат за проїзд та проживанням в разі необхідності.
Реєстрація за посиланням : https://forms.gle/YqhJHutGJZYUXM268
Запис на курс відбудеться на конкурсній основі.

Вам також може сподобатися...