Підсумки І пленарного засідання 7 сесії Лановецької міської ради

Перше у 2023 році засідання сесії Лановецької міської ради відбулося 09 січня, яке розпочалося хвилиною мовчання за загиблим ланівчанином, молодшим сержантом Антоном Антощуком.

На порядку денному 26 питань. Відтак депутати міської ради підтримали затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту із бюджету Борсуківської сільської територіальної громади до бюджету Лановецької міської територіальної громади на фінансування комунальної установи «Лановецький міський інклюзивно-ресурсний центр».

На засіданні внесено зміни до бюджету міської територіальної громади на поточний рік, а також до комплексної програми розвитку цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, реагування на них та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об’єктах різних форм власності Лановецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки. Зокрема мова йде про оснащення місцевої системи оповіщення, що в мікрорайоні цукрового заводу міста Ланівці, автоматичним блоком управління сирени повітряної тривоги.

На сесії депутати підтримали і земельні питання, що стосувались затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність.

Вам також може сподобатися...