День якості освіти у громаді

У Лановецькій міській територіальній громаді проведено День якості освіти з теми: «Освіта зараз – від безпеки до якості. Дієві комунікації». Під час зустрічі представників управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти говорилося про організацію безпечного освітнього процесу, забезпечення якості освітньої діяльності, створення умов рівного доступу до якісної освіти, надання допомоги закладам освіти в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти, налагодження ефективної комунікації з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Начальник Управління Наталія Моравська звернула увагу присутніх на реалії та перспективи розбудови системи забезпечення якості освіти в закладах територіальної громади.

Головний спеціаліст сектору роботи з експертами Ольга Бас представила практичний кейс щодо особливостей проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладів загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, як етапу розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти і освітньої діяльності.

Любов Білінська, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту, ознайомила керівників закладів дошкільної освіти з інструментарієм самооцінювання освітньої діяльності та управлінських процесів у закладах дошкільної освіти.

Міський голова Роман Казновецький подякував представникам Управління за співпрацю на шляху до якісної освіти та запевнив у підтримці освітянських ініціатив щодо підвищення ефективності управління закладами освіти.

Вам також може сподобатися...