Учні Лановецької школи №2 – дипломанти ІІ Міжнародних наукових читань

Команда Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 взяла участь у ІІ Міжнародних наукових читаннях імені Богдана Гаврилишина, які відбулися на кафедрі міжнародних відносин та дипломатії у навчально-науковому інституті міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Учні представили свої роботи у двох номінаціях: есе «Чому важливо брати на себе відповідальність?» та відеопрезентацій «Бути українцем – це відповідально!».

Юрій Петрунишин, Ілона Садляк, Владислав Задерей, Владислав Шелестовський, Аліна Демчук (керівники педагог-організатор Інна Пастернак та заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Білик) вибороли Дипломом II ступеня за відеороботу «Бути українцем – це відповідально!». Дипломом I ступеня у номінації есе нагороджений Павло Цурган, учень 10 класу, ( керівник Лілія Матевощук , вчитель української мови та літератури). Переможці отримали в дарунок книги від Почесного консула Республіки Хорватії на заході України Віталія Запухляка та запрошення відвідати Почесне консульство Республіки Хорватії в Західному регіоні.

Почесними гостями заходу були Почесний консул Республіки Сенегал в Україні Ірина Іващук, Почесний консул Литовської Республіки у м. Тернопіль та Тернопільській області Ярослав Візняк та Почесний консул Республіки Хорватії в Західному регіоні Віталій Запухляк.

Пишаємося талановитою та інтелектуально обдарованою молоддю. Вітаємо команду учнів та їх наставників із черговою перемогою та досягненнями. Віримо, що за вами прогресивне майбутнє Лановецької громади та України.

Вам також може сподобатися...