Працівники торгівлі, бухгалтери, слюсарі, адміністратори – 21 особа з числа переселенців шукають роботу на Лановеччині

Станом на 10 листопада 2022 року до районних філій Тернопільської обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості звернулись майже 2 тис. внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 1,6 тис. отримали статус безробітного., в т.ч. у Лановецькій районній філії отримували послуги 68 внутрішньо переміщених осіб, з них 56 набули статусу безробітного.

За скеруванням служби зайнятості області 381 переселенець працевлаштований, здебільшого у сфері торгівлі, переробної промисловості, охорони здоров’я. За сприянням місцевого підрозділу служби зайнятості 19 переселенцям вдалося знайти місця праці.

На 10 листопада 2022 року кар’єрні радники продовжують пошук роботи для 21 внутрішньо переміщеної особи зі статусом безробітного. Серед них найбільше працівників торгівлі (6), працівників медичної сфери (2), слюсарів (3), адміністраторів, менеджерів (2) та ін.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Довідки можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 або у місцевому центрі зайнятості.

Роботодавцям та шукачам роботи – чат-боти від служби зайнятості тут: https://ter.dcz.gov.ua/novyna/robotodavcyam-ta-shukacham-roboty-chat-boty-vid-sluzhby-zaynyatosti-0

Працюємо на благо України та українців!

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98-для населення,
2-14-84-для роботодавців).

Вам також може сподобатися...