Топ 10 вакансій та зарплат на ринку праці Лановеччини

На сьогодні більшість вакансій, якими оперувала служба зайнятості Тернопільської області, були у переробній промисловості, освіті, торгівлі, охороні здоров’я, транспорті,сільському господарстві, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності. З них – 10% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Так, зарплату у 20 тис. грн пропонували лікарям різних спеціалізацій; 16 тис. грн – електрогазозварникам. Більше 10 тис. грн роботодавці готові були платити бухгалтерам та вчителям, до 10 тис.грн. трактористам та трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

У десятку найбільше потрібних роботодавцям Лановеччини працівників увійшли водії, трактористи, трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, продавці, кухарі, пекарі, швачки, бухгалтери, електрогазозварники та підсобні робітники.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Роботодавці також можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd ; через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, звіт 3-ПН про потребу в кадрах.

Шукачі роботи можуть заповнити анкету-резюме за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646

Відділ взаємодії з роботодавцями

Лановецької районної філії

Тернопільського обласного

центру зайнятості

тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...