Конкурс на заміщення вакантної посади

Лановецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Лановецький міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Лановецької міської ради Тернопільської області.

Додаткова інформація щодо основних  функціональних  обов’язків,  розміру  та умов оплати праці надається за телефоном (03549) 21021.

Найменування посади та умови оплати: директор, посадовий оклад –
7464,00 грн., передбачається доплата за педагогічний стаж та інші види надбавок, передбачених чинним законодавством

Особи,  які бажають взяти участь у конкурсі,  подають  до конкурсної комісії міської ради такі документи:

  1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

  2. автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

  3. копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

  4. копію документа про вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра;

  5. копію документа про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

  6. копію трудової книжки.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше як п’ять років.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі: 09 жовтня 2022 року.

Адреса подання документів для участі в конкурсі: Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Незалежності, 20А відділ освіти, культури, охорони здоровʼя та соціальної політики Лановецької міської ради.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, презентації стратегії розвитку Центру та співбесіди.

Вам також може сподобатися...