Пошук роботи безробітними на Лановеччині

Цьогоріч за сприяння районної філії Тернопільського обласного центу зайнятості 249 жителів знайшли місця праці, з них 16 внутрішньо переміщені особи.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 16 осіб, після їх завершення – третина працевлаштовані на постійні місця праці.

Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленнями районної служби зайнятості проходили 43 безробітних, що допомогло 94,7% з них знайти місця праці.

Загалом за 7 місяців 2022 року в районній службі зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 783 осіб, з них, через відсутність прийнятних пропозицій праці, 708 були визнані безробітними, в тому числі переселенці.

На одне вільне робоче місце в середньому в районі претендували 18 безробітних.

На 1 серпня 2022 року служба зайнятості Лановеччини продовжувала пошук місць праці для 238 безробітних. Із них 71% – жінки, кожен п’ятий – віком до 35 років, 68% – жителі сільської місцевості, кожен третій – з вищою освітою, 12,7% – переселенці.

У роботодавців району – найбільша потреба в швачках, продавцях, водіях, охоронниках, постійною є потреба у лікарях та медичних працівниках.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

 

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd

Шановні шукачі роботи! Заповнити анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit   

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Лановецька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості

(телефон 2-10-98-для населення,

2-14-84-для роботодавців).

Вам також може сподобатися...