П’яту сесію міської ради закрито – основні питання порядку денного прийнято


Майже чотири десятка питань розглянули депутати на V пленарному засіданні 5 сесії Лановецької міської ради, яке відбулося 12 серпня.

Півторагодинне обговорення та голосування з другої спроби – так розпочалося засідання, адже приймалося рішення щодо перейменування вулиць. Як зазначив заступник голови комісії з збереження історико-культурної спадщини на території Лановецької міської ради Сергій Лисак: «Усі зміни є частиною історії, а ми чомусь прийняли гасло «Слава Україні», червоно-чорний прапор, але чинимо супротив у прийнятті тих осіб, які виборювали це для нас».

Депутати міської ради затвердили статути закладів загальної середньої освіти та концепцію Індустріального парку, проголосували за перейменування музичної школи та міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Міський голова Роман Казновецькй інформував про присвоєння звання «Почесний громадянин Лановецької міської територіальної громади» Климишину Івану Антоновичу – уродженцю с. Кутиска, всесвітньо відомому астроному, автору понад 60 монографій.

Окрім цього було затверджено Переліки першого і другого типу об’єктів оренди нерухомого майна, внесено зміни до бюджету міської територіальної громади на 2022 рік та підтримано Програму охорони навколишнього природного середовища на території Лановецької громади.

Проголосували на сесії за реорганізацію закладів дошкільної освіти, внесення змін до рішень міської ради та передачу в оперативне управління нерухомого майна комунальної власності.

Також депутати міської ради розглянули десять земельних питань.

Вам також може сподобатися...