Протидія торгівлі людьми: проінформований — захищений

У сучасному світі торгівля людьми є одним із найбільш масових порушень прав та свобод людини, а з початком воєнних дій в Україні питання трудової експлуатації і торгівлі людьми набуло особливої актуальності.
Так, з метою запобігання торгівлі людьми, установами Лановецької міської ради постійно проводяться заходи щодо інформування громадян про небезпеку та ризик потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.
Зокрема, впродовж липня 2022 року проводилися тематичні інформаційні заходи та бесіди з внутрішньо переміщеними особами, працівниками соціальної, освітньої, медичної сфери та жителями громади.
Одним із таких заходів, який відбувся 12 липня 2022 року у культурному центрі Єловицьких, став круглий стіл «Протидія торгівлі людьми: проінформований — захищений» за участю установ та організацій, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Присутні обговорили порядок взаємодії та заплановані інформаційні заходи у громаді, визначили шляхи допомоги потерпілим особам від торгівлі людьми. Також розглянуто можливі ризики під час перетину державного кордону та заходи безпеки під час закордонних поїздок тощо.

!!! ВАЖЛИВО: щоб не дати зловмисникам шанс вчинити протиправні дії, заздалегідь подбайте про свою безпеку. Та якщо ви стали жертвою торгівлі людьми, вам необхідно звернутися до правоохоронних органів або зателефонувати на цілодобову «гарячу лінію з протидії торгівлі людьми» за номером 1547.

З детальною інформацією щодо протидії торгівлі людьми можна ознайомитися на сайті Міністерства соціальної політики України.

Вам також може сподобатися...