Топ-10 вакансій і зарплат Лановеччини

Протягом 1 півріччя 2022 року у десятку найбільше потрібних роботодавцям Лановеччини працівників увійшли водії, підсобники, продавці, швачки, кухарі, електрогазозварювальники, пекарі, трактористи, агрономи та бухгалтери.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сферах сільського господарства, переробній промисловості, торгівлі .

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,2 тис. грн.. Серед загальної кількості вакансій – 45% із заробітною платою вищою від мінімальної.

Так, зарплату у 20 тис. грн пропонували лікарям різних спеціалізацій, по 16 тис. грн – електрогазозварювальникам,8- 10 тис. грн – трактористам,7-10 тис. грн. – водіям.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Роботодавці також можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd ; через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, звіт 3-ПН про потребу в кадрах.

Шановні шукачі роботи! Заповнити анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit

За більш детальною інформацією зверніться у відділ взаємодії з роботодавцями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646

Відділ взаємодії з роботодавцями

Лановецької районної філії

Тернопільського обласного

центру зайнятості

тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...