Молодь на ринку праці Лановеччини

Остання неділя червня – Всеукраїнський День молоді. Сьогоднішні учні, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці формуватимуть майбутнє нашої держави, усіх сфер економіки та життєдіяльності соціуму.

Служба зайнятості сприяє молодим жителям у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

На Лановеччині протягом січня-травня 2022 року 179 осіб з числа молоді до 35 років (27% від загальної кількості безробітних ) шукали роботу через місцеву службу зайнятості. З них, 5 випускників ВНЗ, 4- професійно-технічних закладів освіти, 16 – внутрішньо переміщених осіб; 93% молоді вже мали професійний досвід.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 40 молодих громадян, в т.ч. 30 – зі статусом безробітного, 14 безробітних віком до 35 років за спрямуванням служби зайнятості проходили професійне навчання.

На 23 червня 2022 року 72 безробітних з числа молоді продовжують пошук роботи через місцеву службу зайнятості, в т.ч. 9 внутрішньо переміщених осіб віком до 35 років.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

 "Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

 Шановні шукачі роботи! Заповнити анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit   

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Довідки можна отримати за телефоном "гарячої лінії" Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756.

Лановецька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості

(телефон 2-10-98-для населення,

2-14-84-для роботодавців).

Вам також може сподобатися...