Підсумки позачергової сесії Лановецької міської ради

Четверте пленарне засідання 5 сесії Лановецької міської ради восьмого скликання відбулося 6 червня. На порядку денному більше півтори десятка питань життєдіяльності громади, одне з яких має історичне значення для нашого краю.

Зокрема мова йде про встановлення партнерських відносин між містом Ланівці та містом Лінген (Емс, Німеччина). Співпраця с. Юськівці з німецькими друзями триває ось уже понад 30 років. Сьогодні ж своїм рішенням депутати Лановецької міської ради розширюють горизонти партнерства в різних галузях та масштабах. До слова, подібне рішення раніше вже прийняла і німецька сторона.

Депутати міської ради затвердили Порядок перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та Перелік базової мережі закладів культури комунальної власності.

Перший заступник міського голови Руслан Задерей інформував про виконання програми соціально-економічного розвитку Лановецької громади за 2021 рік та про визначення приміщень для проживання внутрішньо переміщених осіб.

На сесії було підтримано рішення щодо внесення змін до бюджету міської територіальної громади на поточний рік та погоджено тарифи на платні послуги, які надаються КНП «Лановецька міська лікарня».

Вам також може сподобатися...