Шановна громадо!

Другий рік поспіль 4 червня ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули в результаті збройної агресії росії проти України. Ще з 2014 року наймолодші українці стали свідками жорстокості, болю та смерті.

За неофіційними даними з 2014 року і до 24 лютого 2022 року на території Донецької та Луганської областей загинули понад 240 дітей, а поранення отримали майже пів тисячі неповнолітніх. Офіційна ж статистика в рази страшніша…

Сьогодні маємо недитячу реальність, коли зовсім маленькі та чисті душею дітки стають жертвами зґвалтувань, тортур та жорстокого вбивтсва. І таких випадків є чимало. Відтак з кінця лютого цього року загинуло більше 260 дітей та поранено 463, а ще сотні безвісти зниклих та викрадених.

Сирі темні підвали, свисти куль, гул градів і ракет, пекуча спрага, голодна непритомність та втрата близьких – це воєнна буденність українських дітей.

Тож схилімо низько голови в скорботі та пам’яті сотень маленьких ангелочків, які тепер тримають небо над Україною. Світла пам’ять та вічний спокій!

З глибоким сумом та щирими співчуттями – Роман Казновецький

Вам також може сподобатися...