Актуальні питання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради відбулося сьогодні, 25 травня.

Основні питання порядку денного стосувалися надання одноразових матеріальних допомог особам, які брали участь в АТО/ООС, учасникам ліквідації та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, ветеранам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам, мешканцям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також компенсовано проїзд на курс програмного гемодіалізу. В загальному погоджено надання допомог на суму 30 700 грн.

Члени виконкому підтримали проект рішення про надання матеріальної допомоги учням-переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України та обласних олімпіад на загальну суму 26 200 грн.

На засіданні виконкому були прийнято рішення щодо затвердження Порядку організації надання соціальних послуг на території Лановецької громади та погоджено надання соціальних послуг трьом жителям Лановеччини.

Окрім цього членами виконкому надано дозвіл на встановлення каплички святої Божої Матері у с. Татаринці та на розміщення пересувних атракціонів у літній період.

Вам також може сподобатися...