Актуальні рішення виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради відбулося 02 травня під головуванням міського голови Романа Казновецького.

Серед основних питань порядку денного – надання одноразових матеріальних допомог. Відтак 4 200 грн надано жителям громади на лікування, 1 000 грн – учаснику АТО/ООС та по 1 000 грн двом учасникам ліквідації та постраждалим від ЧАЕС.

Було прийнято рішення щодо проведення ряду заходів на території Лановецької громади з дотримання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Щодо фінансових питань, то головний спеціаліст фінансового відділу міської ради Віктор Василишин інформував про внесення змін до бюджету міської територіальної громади та до Програми сприяння Кременецькому МРВ УСБУ в Тернопільській області. Окрім цього члени виконавчого комітету схвалили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2022 року.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо видалення зелених насаджень, створення спеціалізованих служб міської ради та інші.

Вам також може сподобатися...