Шановні роботодавці!

Переселенці шукають роботу на Лановеччині.

Із часу повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю, станом на 27 квітня, до служби зайнятості Тернопільщини звернулося 1042 переселенці з районів ведення бойових дій. З них: 538 – за консультаціями та 504 – у пошуку місць праці. Через відсутність прийнятних пропозицій роботи 310 особам з числа переселенців було надано статус безробітного.

За скеруванням служби зайнятості області вже 72 особи працевлаштовані. Найбільше у сферах медицини, вирощування зернових культур, у харчовій промисловості.

В цей період в районну філію звернулося за послугами 39 внутрішньо переміщених осіб, з них – 16 набули статусу безробітного, 13 – отримали консультацію.

На 28 квітня на обліку в Лановецькій районній філії перебуває 21 особа з числа переселенців, з них 12 зі статусом безробітного. З числа безробітних – продавці, фармацевти, економісти, кухар, логопед, друкар, тренер-викладач з видів спорту. Для них кар’єрні радники продовжують пошук прийнятних місць праці.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості.

Спільними зусиллями допоможемо їм знайти роботу!

Працюємо на благо України та українців!

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...