Шановна громадо!

26 квітня назавжди утвердилося в пам’яті українського народу як дата трагічна, адже саме цього дня у 1986 році відбувся вибух на Чорнобильській атомній електростанції.

Катастрофа світового масштабу, яка призвела до непоправних медичних, економічних, соціальних і гуманітарних наслідків, назавжди залишила свій слід в історії цілого людства. Здавалося б, що про Чорнобиль, як загрозу для сучасного світу, ми вже ніколи не заговоримо. Однак російська окупація змусила знову кожного замислитися над екологічною безпекою.

Однак, якщо у 1986 році радянська влада замовчувала чорнобильську трагедію, свідомо наражаючи людей на небезпеку, то сьогодні увесь український народ – військовослужбовці, пожежники, науковці, екологи та інші – стоять на захисті кожного клаптику української землі та не допустять повторення трагедії.

Згадуючи події 1986-го року низько схиляємо голови перед тими, хто ліквідовував наслідки трагедії та, ризикуючи власним здоров’ям та життям, працював над відновленням екологічної безпеки в Україні. Миру усім, здоров’я та Божої ласки.

Щиро – міський голова Роман Казновецький

Вам також може сподобатися...