Про важливе із внутрішньо переміщеними особами

Інформаційна зустріч на тему «Актуальні питання правового характеру» відбулася 11 квітня в Культурному центрі Єловицьких за участю внутрішньо переміщених осіб.

Експертка з питань безоплатної правової допомоги Віта Святинюк інформувала про ті послуги, які можуть отримати ВПО у Лановецькому бюро. Окрема увага зверталася на можливість отримати допомогу від Агенства ООН у справах біженців. Сума допомоги базується на сумі прожиткового мінімуму прогнозованого на квітень 2022 р. та становить 2 220 UAH на кожного члена родини в місяць. Вся сума допомоги буде розділена на три місяці і перерахована на одного члена родини щомісяця шляхом переказу на відділення Укрпошти. За додатковою інформацією можна звертатись: 0800-307-711

Про видачу довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, види допомог та механізм їх отримання говорила секретар Лановецької міської ради Вікторія Хом’як. Зокрема інформувала і про продовження Урядом терміну подачі документів на щомісячні виплати 2 000/3 000 гривень до 30 квітня 2022 року.

Інформаційні зустрічі дають можливість обговорити важливі питання для внутрішньо переміщених осіб з провідними фахівцями.

Вам також може сподобатися...