Лановецька громада під захистом добровольців

Із початком воєнної агресії росії проти України на захист своєї Батьківщини повстав увесь український народ. Лановеччина – не виняток. Чимало наших військовослужбовців сьогодні несуть службу в лавах Збройних Сил України. Однак і Лановецька громада не залишилася без надійної оборони.

Відтак відповідно до розпорядження міського голови Романа Казновецького від 28 лютого 2022 року № 01-агп на території Лановецької громади утворено Добровольче формування Лановецкої міської територіальної громади. До його складу ввійшли жителі нашого краю, які уклали контракт добровольців територіальної оборони.

Добровольці – люди доброї волі, які самовіддано та мужньо з перших днів боронять спокій на Лановеччині, витрачаючи власний час та сили. Захист Лановецької територіальної громади та її жителів – таке основне завдання стоїть сьогодні перед добровольчим формуванням Лановецької міської територіальної громади.

До слова, на території Лановеччини діють також інші формування, зокрема рота охорони військомату, які перебувають на державному утриманні. Окрім цього правопорядок на території громади забезпечують працівники відділення поліції №2 (м. Ланівці) Кременецького РВП ГУНП в Тернопільській області.

Вам також може сподобатися...