Сьогодні стажер, завтра – кваліфікований працівник

Для задоволення потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах, швидкої адаптації безробітних до умов конкретного виробництва державна служба зайнятості організовує на замовлення роботодавців стажування зареєстрованих безробітних безпосередньо на майбутніх робочих місцях. Це різновид підвищення кваліфікації з метою удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей у межах наявної професійної освіти.
За 3 місяці 2022 року за направленнями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості професійне навчання проходили 32 безробітних громадян. Навчання здійснювалось на конкретних робочих місцях у 5 роботодавців та 2 закладах освіти. Завершили навчання 28 краян.
25 безробітних підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ та закладі освіти регіону за напрямами «Школа фермерства. Сучасна сільськогосподарська техніка: будова, призначення, догляд та умови використання».
Підвищували кваліфікацію шляхом стажування на конкретних робочих місцях за професіями кухар, водій автотранспортних засобів, продавець.
Найбільш успішною була співпраця з підприємствами сільського господарства та торгівлі.
Це вигідно роботодавцям, оскільки дає можливість:
• зекономити кошти – оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття чи на безоплатній основі;
• забезпечити підприємство, установу чи фірму необхідними фахівцями, відтак – покращити якість продукції або послуг;
• зекономити час та зусилля, щоб знайти необхідного робітника, адже сам готує для себе майбутнього працівника;
• самостійно визначити тривалість навчання, взяти участь у складанні індивідуальних навчальних планів і програм з урахуванням особливостей виробництва.
Безробітному під час навчання державна служба зайнятості:
• надає матеріальну допомогу відповідно до законодавства України;
• компенсує фактичні витрати на проїзд до місця навчання і назад;
• забезпечує іногороднім безоплатне проживання у гуртожитку.
Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці! Деталі – за тел. у Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості – (03549) 2-10-98

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...