📖 Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №269 від 13 березня 2022 року, Урядом внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО). На сьогодні громадяни України. які вимушено покинули своє житло через бойові дії, можуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО.
 
📄 На отримання довідки мають право особи, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204-р “Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми “єПідтримка”. А саме із наступних областей:
 
🔹 Волинська
🔹 Дніпропетровська
🔹 Донецька
🔹 Житомирська
🔹 Запорізька
🔹 Київська область та м. Київ
🔹 Луганська
🔹 Миколаївська
🔹 Одеська
🔹 Сумська
🔹 Харківська
🔹 Херсонська
🔹 Чернігівська
 
☝ Для отримання довідки можна звернутись до:
🖊 Лановецького відділу соціального забезпечення №2 Управління соціального захисту населення Кременецької районної державної адміністрації (47402, м.Ланівці, вул.Шкільна, 19А);
🖊 онлайн через Портал ДІЯ (за технічної можливості).
 
❗️❗️❗️ Звертаємо увагу! На даний момент виконавчі органи сільських, селищних, міських міст районного значення рад не мають можливості сформувати відповідні електронні справи. Тому, рекомендуємо громадянам звертатись до Лановецького відділу соціального забезпечення №2 УСЗН Кременецької РДА. Зазначена проблема має бути вирішена налагодженням електронної взаємодії у найближчих декілька днів.

Інформація для ВПО

Вам також може сподобатися...