Про основне із внутрішньо переміщеними особами

За сприяння Лановецької міської ради та місцевих активістів відбулася дружня зустріч, на яку були запрошені внутрішньо переміщені особи. Основна мета – озвучити нагальні потреби тих, хто був змушений покинути власні домівки через активні воєнні дії.

Міський голова Роман Казновецький привітав присутніх, зазначивши, що міська рада докладає усі зисулля, аби їх перебування на території Лановецької громади було безпечним та комфортним. На сьогодні у міській раді відбувається видача дитячого харчування та медикаментів, які можуть отримати усі внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в ЦНАПі/Дія Центр або у відповідних старостинських округах. Окрім цього речі та продукти харчування, чи інші необхідні речі наявні у волонтерських пунктах, що у будинку культури та в адмінприміщенні колишньої райдержадміністрації.

Учасники окреслили план наступних зустрічей, зокрема щодо можливого працевлаштування на території Лановецької громади, охоплення дітей освітнім процесом, особливості здійснення електронних платежів і т.д.

Вам також може сподобатися...