Чергова допомога із Німеччини 🇩🇪 – вияв солідарності та підтримки українському народу 🇺🇦

Другий гуманітарний вантаж з допомогою для українських захисників та внутрішньо переміщених осіб надійшов до Лановецької громади із Німеччини. Понад 10 тонн 🚛 медикаментів, дитячого харчування, памперсів, спорядження та продуктів харчування доставлено місцевими волонтерами.

Це стало можливим завдяки щоденному моніторингу потреб та чіткій координації дій активістів Лановецької громади з нашими земляками Ігорем Бойчуком та Ярославою Говоровською, які проживають у Німеччині 🇩🇪.

Консолідація сил міської ради з волонтерами дали можливість отримати «зелений коридор» на митниці, а також оперативно направити надану допомогу за цільовими потребами.

Під час передачі вантажу відбулося знайомство та налагодження подальшої співпраці наших активістів та представників влади з фрау Бербель Шторх, заступником очільника громади Шлангенбад 🇩🇪. Було узгоджено та сплановано наступну допомогу, яка буде ще одним свідченням підтримки нашого народу в його боротьбі за вільну та незалежну Україну.

Висловлюємо вдячність усім, хто дотичний до збору, транспортування та передачі допомоги. Цінуємо співпрацю та сподіваємося на подальше партнерство 🇺🇦 🇩🇪.

Вам також може сподобатися...