Чергова допомога із Німеччини ?? – вияв солідарності та підтримки українському народу ??

Другий гуманітарний вантаж з допомогою для українських захисників та внутрішньо переміщених осіб надійшов до Лановецької громади із Німеччини. Понад 10 тонн ? медикаментів, дитячого харчування, памперсів, спорядження та продуктів харчування доставлено місцевими волонтерами.

Це стало можливим завдяки щоденному моніторингу потреб та чіткій координації дій активістів Лановецької громади з нашими земляками Ігорем Бойчуком та Ярославою Говоровською, які проживають у Німеччині ??.

Консолідація сил міської ради з волонтерами дали можливість отримати «зелений коридор» на митниці, а також оперативно направити надану допомогу за цільовими потребами.

Під час передачі вантажу відбулося знайомство та налагодження подальшої співпраці наших активістів та представників влади з фрау Бербель Шторх, заступником очільника громади Шлангенбад ??. Було узгоджено та сплановано наступну допомогу, яка буде ще одним свідченням підтримки нашого народу в його боротьбі за вільну та незалежну Україну.

Висловлюємо вдячність усім, хто дотичний до збору, транспортування та передачі допомоги. Цінуємо співпрацю та сподіваємося на подальше партнерство ?? ??.

Вам також може сподобатися...