«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила. І воля святая!», – заповідав нам народний пророк Тарас Григорович Шевченко, 208-му річницю від дня народження якого ми сьогодні відзначаємо.

А й справді: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». І в той час, коли москальський окупант став на вкраїнську землю, слова Кобзаря набули нового значення – з ними українські воїни ідуть у бій, з ними формується і надійний тил.

Тому сьогодні біля пам’ятника Тарасу Шевченка, що в м. Ланівці, відбувся тематичний захід “Ми чуємо, тебе, Кобзарю, крізь століття”, в ході якого поклали квіти, декламували поезію Кобзаря, просякнуту любов’ю до України та нашого народу.

Міський голова Роман Казновецький зазначив: «Пророк Шевченко заповідав, що московитам вірити не можна – вони сіють зло: «Бо москалі – чуже люде, роблять лихо з нами». Сьогодні Кобзаря змальовують сучасним воїном і я впевнений, що він стояв би поруч з кожним, хто боронить нашу державу. Шевченко у своїх творах посіяв зерна любові до Батьківщини та жаги до волі та свободи».

Тарас Шевченко ніколи не втрачав віри, що: «Наша дума, наша пісня. Не вмре, не загине…Ось де, люде, наша слава, Слава України!».

Вам також може сподобатися...