Дорогі громадяни!

У воєнний час в кожній Лановецькій родині повинна бути тривожна валіза. Що це таке? Це? сумка або рюкзак з найнеобхіднішими речами, які знадобляться в надзвичайній ситуації. Така валіза повинна бути укомплектована заздалегідь, щоб швидко евакуюватися в небезпечній ситуації.

Отож, що потрібно покласти до неї:
1. ?Копії документів. Заздалегідь зробіть копії паспорту, автомобільних прав, документів на нерухомість, дитячих документів та інших.
2. ?Дублікати ключів від дому та автомобіля.
3. ?Гроші – обов’язково покладіть карти чи готівку.
4. ?Мобільний телефон з зарядним пристроєм.
5. ?Ліхтарик з батарейками.
6. ?Механічний годинник – щоб завжди знати актуальний час.
7. ⚒Інструменти – мультитул, скотч, запальничка, складаний ніж.
8. ?Набір голок та ниток.
9. ?Посуд – ложка, чашка, похідний казанок, турка. Для приготування їжі в будь-яких умовах. Бажано, щоб весь посуд був залізним.
10. ?Засоби гігієни – зубна паста, щітка, вологі серветки, туалетний папір, жіночі прокладки.
11. ?Одяг. Бажано брати речі, які займають мало місця. Покладіть кілька пар шкарпеток та спідньої білизни, штани, светр, рукавиці, шапку, плащ-дощовик, зручне взуття.
12. ?Горілка чи медичний спирт. Для обеззаражування та розведення вогню.
13. ?Медичні препарати. Варто покласти парацетамол, антибіотики в порошках, очні краплі, активоване вугілля, жарознижувальні засоби, ліки проти кишкової інфекції і діареї (фталазол, іммодіум тощо), ліки проти отруєння (атоксіл). Не забудьте покласти йод, бинти, вату та лейкопластир.
14. ?Запас їжі. Візьміть рибні консерви, тушонку, галети, супові набори, макарони та крупи. Рекомендується також купити калорійні солодощі з великим терміном зберігання: згущене молоко, шоколад, “снікерси”.
15.?Питна вода.

Бажаємо, щоб вона ніколи вам не згодилася і ці збори тривожної валізи були лише превентивними заходами.

Вам також може сподобатися...