Перше засідання координаційної ради…

Перше засідання координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми відбулося сьогодні, 17 лютого 2022 року, у Лановецькій міській раді.

В засіданні взяли участь представники КУ “Лановецький територіальний центр надання соціальних послуг”, відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, КНП “Лановецька міська лікарня”, відділу “Лановецьке бюро правової допомоги” Кременецького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, Лановецької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

До порядку денного були включені наступні питання:

1. Про ознайомлення членів координаційної ради зі складом, метою діяльності та завданнями.

2. Про план роботи міської координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми у 2022 році.

3. Про реалізацію в громаді міської програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року.

4. Про стан підготовки до функціонування спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

5. Про план дій щодо реалізації Національного плану з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

Вам також може сподобатися...