Афганістан: неоголошена війна та незабуті імена

Щорічно 15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану. Ось уже 33 роки в ці пам’ятні лютневі дні ми згадуємо своїх земляків, які не повернулися додому.

Відтак біля пам’ятного знаку воїнам, які загинули під час війни в Афганістані, відбулася поминальна панахида, яку очолили священнослужителі о. Ігор Шаринський та о. Мирон Бречко.

Лановецький міський голова Роман Казновецький, звертаючись до присутніх, зазначив: «Ворожа Росія, як колись, так і сьогодні зазіхає на інші держави. Кожен із наших земляків, яким доводилося тоді проходити службу в пекучому Афгані, показав гідний приклад вірності присязі, нескореності та відданості своєму народу. Тож і сьогодні, впевнений, нам є з ким боронити свою землю».

Олег Довгалюк, голова організації Української спілки ветеранів Афганістану, звернувся до своїх бойових побратимів та громадськості, зазначаючи, що жоден із воїнів не хотів йти на війну, яка тривала цілих 10 років, однак ніхто не забував про свій обов’язок солдата і сьогодні пам’ятають про те, що мирне майбутнє України – в наших руках.

До підніжжя пам’ятника та на могили загиблим в Афганістані поклали квіти. На завершення заходу усі спільно виконали гімн України, піднімаючи у вись усю свою єдність та міць в збереженні країни, її суверенітету та незалежності.

Вам також може сподобатися...